Zaproszenia z eukaliptusem

Eukaliptus, wiecznie zielona roślina

Bardzo trwały, niezwykle uniwersalny nic dziwnego że tak chętnie wybierany przez młode pary na wesele. Zgodnie z najnowszymi trendami w naszej ofercie znajdziecie zaproszenie z eukaliptusem. Przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji na minimalistyczny eukaliptus zaproszenia.
W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia eukaliptus i złoto, wianki z eukaliptusa oraz zaproszenia przezroczyste z eukaliptusem.
Wianki z eukaliptusa są bardzo popularną i piękną dekoracją na sali weselnej, dlatego też kolekcja ślubna eukaliptus którą dla Was przygotowaliśmy, jest niezwykle bogata i każdy znajdzie coś dla siebie – np. zaproszenia złote eukaliptus albo zaproszwnia ślubne boho liście eukaliptusa. Aby wasze wesele było spójne mamy dla Was tez karteczki z imionami gości czyli eukaliptus winietki z podstawka z drewna, albo sznurkiem. Do każdego modelu zaproszenia z naszej strony, mamy całą kolekcje ślubna eukaliptus. Winietki, zawieszki czy dekoracja tortu z eukaliptusem – to wszystko znajdziecie w naszej ofercie.
Każde nasze zaproszenia z oferty możecie dopasować do swoich potrzeb – czyli możecie zmienić tresc i mieć zaproszenie komunojne eukaliptus. Wszystko aby stworzyć dla Was wymarzone zaproszenie slubne.