Zaproszenia ślubne z kalka

Jakie są najmodniejsze zaproszenia ślubne?

Z całym przekonaniem mogę napisać – zaproszenia kalka! Co to za pomysł? Już tłumaczę!

Zaproszenia ślubne kalka to nic innego, jak proste w formie i bardzo eleganckie zaproszenia z użyciem pół przezroczystej kalki. Dlaczego okrzyknęłam je najmodniejszymi?
Patrząc na to, jak ogromne zainteresowanie i zachwyt wzbudzają zaproszenia z kalką są absolutnym ‘’must have’’ tego sezonu.  Przez to, że materiał do ich produkcji jest niezwykle uniwersalny przygotowaliśmy dla Was kilkanaście różnych opcji w tym – zaproszenia ślubne złote litery albo zaproszenia z kalką zielone. Kolorystykę możecie dowolnie dobierać, zostawiając główne zaproszenie z kalka a dodają kolorowy akcent w postaci koperty. Świetnym pomysłem okazały się też zaproszenia slubne kalka ze zdjęciem. Nowoczesne wydanie, sentymentalnych zaproszeń z wizerunkiem młodej pary. Wasi najbliżsi na pewno zachowają takie zaproszenia na pamiątkę.

Jeśli poszukujecie papeterii w stylu glamour zaproszenia pozlacane z kalka będą dobrym wyborem.  Złote czy srebrne litery bardzo ładnie wyglądają na kalce – najlepszym połączeniem kolorystycznym są zaproszenia na slub zloto białe kalka. Jeśli natomiast zaproszenia slubne z kalka to dla Was za dużo – możecie do każdego modelu zaproszenia z naszej strony zamówić koperty z kalki. Jest to nowoczesny i bardzo romantyczny akcent do każdego modelu zaproszenia.