Dusty Blue

Uwielbiamy takie projekty! Stylizowana sesja zdjęciowa przygotowana przez Ślubny Nieporadnik w przepięknym Warsaw Polo Club robi wrażenie. Zwiewność, delikatność i romantyzm to słowa, które idealnie określają ten klimat.
Do sesji przygotowaliśmy wyjątkową papeterię – zaproszenia ślubne dusty blue.
Te niebieskie zaproszenia, doskonale pasowały do klimatu sesji i malowniczej mgły za oknami. Zaproszenia ślubne niebieskie kwiaty na kalce, to nowoczesny i elegancki projekt. Prostota i delikatność w połączeniu z lakiem i kalkową kopertą robią wrażenie. Do kompletu przygotowaliśmy też niebieskie winietki, numerki na stoły oraz menu. Zobaczcie tylko na ten piękny tort weselny – wygląda jak z bajki! Dopełnieniem tortu, była personalizowana biała statuetka z kwiatami.
Zaproszenia slubne bialo niebieskie to propozycja dla par szukających pastelowych, romantycznych zaproszeń na swój ślub.
Kolor dusty blue to odcień pomiędzy nasyconym błękitem a szarością – lekko przygaszony ale bardzo efektowny. Zaproszenia ślubne niebieskie eleganckie to propozycja która skradła nasze serca – mam nadzieje ze Wasze też.

organizacja Ślubny Nieporadnik
foty Magdalena Kimak
kwiaty Kwiatów Kilka
MUA Anna Stachniak
miejsce Warsaw Polo Club
Slodkosci Cukiernia Babie Lato
pudełeczko na obraczki Shy Ribbons
papeteria Decoris.pl
Szpilki KSISS
uknia Sylwia Kopczyńska
Garnitur Atelier Zablotny
Ramoneska Inna Rek Atelier
Biżuteria Stardust Atelier 
Meble Rent Design Wedding