Zaproszenia ślubne różowe

Jaki kolor jest najpopularniejszy na ślub? Zdecydowanie róż! Wszelkie odcienie różu, duety z innymi kolorami cieszą się od lat ogromną popularnością. Zaproszenia ślubne różowe sprawdzą się o każdej porze roku i na weselu w każdym stylu. Jeśli organizujecie przyjęcie w stylu glamour wybierzcie zaproszenia ślubne złoto różowe, natomiast jeśli planujecie mniej ‘’błyszczące’’ przyjęcie możecie u nas znaleźć boho różowe zaroszenia.

Bardzo popularnym duetem jest też zaproszenie srebrno różowe – bardzo eleganckie, błyszczące i pasujące do stylu glamour. Coraz większym uznaniem, wśród młodych par cieszą się zaproszenia ślubne różowe złoto – to gorący trend, który nieśmiało wkracza na polskie śluby.
Jednym z najpopularniejszych połączeń kolorystycznych jest zaproszenie ślubne biało różowe – klasyczna i ponadczasowa biel plus romantyczny, kobiecy róż. Dobrym rozwiązaniem, dla Par poszukujących papeterii na letnie śluby są pudrowo różowe zaproszenia ślubne – dodatki do zaproszeń w postaci koperty różowe zawsze dobrze wygląda.

Dla bardziej odważnych par polecamy zaproszenia bordowo różowe – jest to mocniejszy kontrast kolorystyczny ale również bardzo piękny i coraz bardziej popularny. Jeśli natomiast szukacie pomysłu na róż ale tak aby Pan Młody to ”przeżył” 😉 polecam Wam różowe szaro zlote zaproszenia ślubne.

Pamiętajcie także o dodatkach – winietki ślubne różowe będą wyglądały znakomicie wśród kwiatów na weselnym stole.