Bordowe zaproszenia ślubne

Jakie zaproszenia wybieracie najczęściej na jesienne śluby?
Odpowiedź jest prosta – zaproszenia złoto bordowe wiodą prym w ślubnej papeterii dedykowanej jesiennym ślubom. Eleganckie, głębokie bordo w duecie ze złotem wygląda bardzo efektownie. Bordowe jesienne zaproszenia ślubne, to klasyka ślubnej papeterii którą wybierają młode pary.
Zaproszenia bordowe w naszej ofercie mamy od lat, w kilkunastu opcjach kolorystycznych, przygotowanych zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Największym zainteresowaniem, cieszą się zaproszenia slubne bordowo zlote oraz zaproszenia ślubne bordo kwiaty.  Nowym ale ciekawym i zyskującym popularność pomysłem są zaproszenia bordowo różowe oraz zaproszenia srebrno bordowe. Takie połączenia kolorystyczne też wykonujemy dla Was i nie ukrywam, że są one oryginalne i piękne. Bordowe zaproszenia ślubne pasują nie tylko na przyjęcia odbywające się jesienią – bordowe peonie czy dalie będą wyglądały fantastycznie wraz papeterią. Nowym gorącym trendem sa zaproszenia na ślub geometryczne bordo – nowoczesne, proste w formie i efektowne.
Nie bójcie się tego koloru, również przy organizacji slubu w stylu rustykalnym – zaproszenia rustykalne bordo, będą pasowały do przyjęcia odbywającego się w stodole czy ogrodzie. Pamiętajcie, że wybierając u Nas zaproszenia to WY decydujecie czy będą to zaproszenia ślubne bordowe z pieczątką czy zaproszenia slubne bordowe otwierane. Ważnym elementem każdego wesela jest tez pamiątka – proponujemy Wam dobrać bordo kwiaty weselna ksiega gości.