Uśmiech proszę! – Foto zaproszenia

Coraz większą popularnością cieszą się sesje narzeczeńskie. Jeżeli myślicie, że zdjęcia z tych sesji są po prostu cudowną pamiątką, którą można opublikować na instagramie, śpieszymy z podpowiedzią. Warto te piękne fotografie wykorzystać również w zaproszeniach ślubnych!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem to pomysł godny przemyślenia. Foto zaproszenia są spersonalizowane do granic możliwości! Na głównej karcie może widnieć wasza wspólna fotografia, dzięki czemu takie zaproszenie ze zdjęciem będzie doskonałą pamiątką, dla każdego z gości.

Zaproszenia ze zdjęciem mogą być proste i składane, ale równie dobrze można pokusić się o odrobinę szaleństwa i do foto zaproszeń wybrać rustykalny motyw z eko papierem, złoty laminat lub formę folderu – bardzo ostatnio popularną i praktyczną.

Dobrym pomysłem będą też karty z podziękowaniami, które możecie rozesłać do gości już po weselu. W formie ze zdjęciem, ale tym razem już ślubnym, będą jak znalazł.

Jeżeli nie macie zdjęć z pięknej sesji, każde wspólne zdjęcie pełne wspomnień będzie równie dobre! Pamiętajcie tylko, że im lepsza rozdzielczość, tym piękniejszy będzie efekt finalny i wasze zaproszenie ze zdjęciem oczaruje wszystkich gości.

A poniżej znajdziecie kilka naszych propozycji na foto zaproszenia.