Nietypowe zaproszenia ślubne


Botaniczne, boho i rustykalne motywy nie są dla was i szukacie czegoś wyjątkowego?

W naszej ofercie znajdziecie wiele nietypowych zaproszeń ślubnych! Nietypowe zaproszenia mogą bezpośrednio nawiązywać do waszego motywu ślubnego. Oboje uwielbiacie Harrego Pottera lub Grę o Tron? Świetnie! Wiele par decyduje się na wesela w klimacie ulubionych książek, gier lub seriali i w takim wypadku nasze nietypowe zaproszenia ślubne sprawdzą się rewelacyjnie.

A może jesteście zapalonymi podróżnikami i poznaliście się na końcu świata? Nietypowe zaproszenia w formie biletu lotniczego lub paszportu będą jak znalazł!

A co jeśli tak naprawdę nie zależy wam na spójnym motywie, ale zwyczajnie chcecie zaproszenia z przymrużeniem okiem? Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zaproszenia imitujące wezwanie sądowe, bilet do teatru lub karty do gry. Goście na pewno docenią taką nietypową formę zaproszeń i zapamiętają je na długo!

Wciąż bardzo nietypowe są również zaproszenia wydzierane, malowane, kaligrafowane lub wykonane z pleksy… Każdy z tych wzorów jest wyjątkowy. Jeżeli zdecydujecie się na nietypowe zaproszenia kaligrafowane przez nas możemy zagwarantować, że każde z nich będzie niepowtarzalne!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.