Róbmy sobie zdjęcia!


Zaproszenia ślubne z fotografią to pomysł dla wszystkich młodych par, które chcą aby ich zaproszenia ślubne były jednocześnie pamiątką. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są bardzo ciekawym pomysłem, jeśli macie ładne, interesujące zdjęcia – np. z sesji narzeczeńskiej. Jest to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, który ucieszy zwłaszcza najbliższą rodzinę.
Zdjęcia na ślubie są bardzo ważne – uważam, że to bardzo ważna pamiatka. Młode Pary często oprócz fotografa decyzuja się na atrakcje w postaci fotobudki – warto, zadbać o specjalna ksiega gości na zdjęcia z fotobudki. Goscie wklejają fotografie do książka na zdjęcia z fotobudki z podpisami. Bdzie to doskonała pamiatka z waszego wesela. Przygotowanie takiej atrakcji jest bardzo dobrym pomysłem. Drugą opcją, jest stworzenie miejsca na aparat typu INSTAX oraz album do zdjęć z fotobudki. Goście będą robić sobie zdjęcia i wklejać do specjalnie przygotowanej księga gości do wklejania zdjeć.  Pamiętajcie aby dopasować takie gadżety do motywu waszego wesela np. jeśli robicie ślub w stylu glamour przygotujcie księgę gości złotą na zdjęcia z fotobudki.
Każda forma jest dobra – wszak księga gości do wklejania zdjęć w fotobudki to wspaniała pamiątka na lata.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent to album do zdjec z fotobudki jest super podpowiedzią. Przyda się każdej młodej parze!