Romantyczne koronki


zaproszenia ślubne koronkowe to jeden ze ślubnych pewniaków! Klasyka i romantyzm w jednym! Koronkowe zaproszenia ślubne będą pasowały na śluby w stylu vintage oraz rustykalnym- wszak koronka jest jednym z charakterystycznych elementów dla tego stylu.  
Jeśli decydujecie się na zaproszenia ślubne z koronką, pamiętajcie że macie do wyboru nadruk koronkowego wzoru albo prawdziwą koronkę.
Tak wybrane zaproszenia będą pasowały do koronkowe suknie slubne, na które tak często decydują się panny młode. Romantyczne panny młode z pewnością docenią delikatność koronek i pastelowe papiery, natomiast fanki rustykalnego stylu powinny zadowolić się zaproszenia ślubne koronkowe z użyciem eco papieru. Której opcji nie wybierzecie, możecie mieć pewność, że taka papeteria jest ozdobą samą w sobie. Koronka może być ozdobą zaproszenia lub stanowić tylko mały detal w połączeniu np. z kwiatami.Prawdziwe koronki zawsze się sprawdzają. Aby zachować styl wybranych zaproszeń , winietki koronkowe powinniście dobrać do waszej sali weselnej.
Jak wybrać zaproszenia koronkowe? Zerknijcie na wybrane przeze mnie propozycje!