Ślub w odcieniu ecru

Ślub bezsprzecznie kojarzy się z bielą. Biel jako kolor sukni i kolor przewodni lub towarzyszący od lat wiedzie prym. Ale co jeśli nie jesteśmy do bieli przekonani, ale mimo to nie chcemy rezygnować z jasnego koloru w naszej weselnej aranżacji?

Szybka podpowiedź: ecru, kość słoniowa, śmietankowy… Odcieni złamanej bieli jest nieskończenie wiele, więc każda Młoda Para może znaleźć coś dla siebie.

Również zaproszenia ślubne ecru mogą być piękne i eleganckie lub rustykalne i boho. Jak już dobrze wiecie „sky is the limit” i kolor ecru, tak jak biel, można łączyć ze wszystkim.

Zaproszenia ślubne ecru z kalką, złoceniem lub sercem z kory? Nie ma sprawy! W naszej ofercie możecie znaleźć zaproszenia ecru w każdej formie: jednokartkowej, składanej jak folder lub otwieranej. Kolor ecru w zaproszeniach ślubnych wygląda przepięknie i bardzo wdzięcznie, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje.

No dobra, a co z ślubem jako takim? Winietki ecru również możecie u nas znaleźć, a my z chęcią dopasujemy je do wcześniej wybranych zaproszeń ślubnych ecru. Cała reszta ślubnej papeterii: menu, zawieszki itd. też się znajdzie.

Ślub nie musi oznaczać czystej bieli, której tak wielu chce uniknąć. Ecru to kolor równie szlachetny i piękny, nie trzeba się go obawiać w ślubnych aranżacjach i strojach.