Bliżej natury drewniane zaproszenia ślubne

Młode Pary poszukują wciąż nowych pomysłów na papeterię ślubną. Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy coś innego – drewniane zaproszenia ślubne. Wykonane w 100% z drewna zaproszenia są nie tylko oryginalne ale i ekologiczne!
Pasują do wesela w stylu rustykalnym, leśnym lub tak modnym boho!
Drewniane zaproszenia są wybierane często na śluby w stodole – wszak pasuja idealnie do sielskiego klimatu uroczystości. Drewniane zaproszenia ślubne przygotowaliśmy w kilku wariantach – z grafikami lub bez, owinięte w jutę lub przewiązane naturalnym sznurkiem. Jeśli macie ślub w lato, świetnym pomysłem na kwiatowe zaproszenie będą drewniane zaproszenia ślubne boho – delikatny nadruk kolorowych kwiatów na drewnianej sklejce wygląda obłędnie.

Oprócz nadruku przygotowaliśmy dla Was różne formaty – drewniane zaproszenia z sercem oraz bardziej klasyczną, prostokątna formę.

Jeśli poszukujecie ciekawych pomysłów na zaproszenia ślubne dla rodziców dobrym rozwiązaniem będą drewniane zaproszenia dla rodziców na ślub. Mama i tata zawsze zachowują zaproszenia na pamiątkę – taka forma na pewno ich zaskoczy i sprawi ze poczują się wyróżnieni.
Zostawiam Wam parę naszych propozycji zaproszeń poniżej – mam nadzieję, że znajdziecie tu swoje wymarzone.