Nietuzinkowe podziękowania dla gości


Kiedy całe wesele jest już zaplanowane, wiemy jakie zamówimy zaproszenia, jaki zespół zagra nasze ulubione piosenki i który kucharz podejmie się wyżywienia naszych gości, warto przemyśleć jeszcze jedną sprawę. Mianowicie: podziękowania dla gości.

Podziękowania dla gości to coś, o czym wiele par nie pamięta i w formie podziękowań rozdają gościom ciasto lub inne smakołyki, które zostały po weselu. I o ile parę lat temu taka forma podziękowań dla gości była najpopularniejsza, dziś już się od niej odchodzi na rzecz bardziej wyszukanych podziękowań dla gości.

No dobrze, ale co w całym oceanie możliwości sprawdzi się najlepiej? Jakie podziękowania dla gości będą najwłaściwsze, nie pochłoną majątku i ucieszą obdarowywanych?

 Śpieszymy z kilkoma propozycjami podziękowań dla gości, które możecie znaleźć w naszej ofercie.  

Wielką popularnością cieszą się podziękowania dla gości w formie małych spersonalizowanych słoiczków z miodem. Zamówić możecie również same słoiczki z naszymi nadrukami i wypełnić je własnoręcznie zrobionymi przetworami. Grunt, że jest swojsko i słodko!

Pozostając w temacie słodyczy dobrym pomysłem jest również czekolada, przepięknie zapakowana w zaprojektowane i wydrukowane przez nas etykiety. A dla najmłodszych… lizaki! Gwarantujemy – każda buzia będzie uśmiechnięta 😉

A może coś wyskokowego? Spersonalizowane kacóweczki, czyli małe buteleczki z alkoholem, to super pomysł na podziękowania dla gości. Bo co lepiej ugasi ich pragnienie kolejnego dnia, jak nie przygotowana przez was nalewka, wino domowej roboty lub pitny miód? Zdrówko!

Nietuzinkowym pomysłem na podziękowania dla gości będą również fioli z herbatą, ciasteczka z wróżbą i roślinki. Urocze sukulenty z liścikiem z podziękowaniami, czy może być coś lepszego, co przywoła wspomnienia pięknego wesela?

Skoro jesteśmy przy wspominaniu warto pomyśleć również o magnesach, bo te większość z nas lubi kolekcjonować na swojej lodówce. Miło będzie dołączyć do kolekcji jeszcze jeden – z waszego wesela.

h


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.