Styl glamour – przepych w najpiękniejszej formie


Ślub to bez wątpienia wielki dzień. Młoda Para jest tego dnia najważniejsza, więc powinna błyszczeć najjaśniej. A co doda uroczystości odpowiedniego blasku? Oczywiście złote zaproszenia i dodatki!

Wesele w stylu glamour, to świetna opcja dla tych z Was, którzy kochają błysk i przepych. A jeszcze lepszą opcją będzie wesele tematyczne, w stylu chociażby Wielkiego Gatsby’ego. Lata 20 XX wieku idealnie wpasują się w styl glamour, a zaproszenia ślubne glamour pełne złotych zdobień, jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowość tego dnia. Futra (oczywiście eko!), brokaty, pióra… to jest to, co charakteryzuje styl glamour i Art Déco.

Zaproszenia glamour warto wybrać z myślą o całokształcie wesela. Jeżeli decydujemy się na wesele w stu procentach w stylu glamour  i chcemy wystrzegać się wszelkich nawiązań do stylu boho, bądź rustykalnego, odpuśćmy kwieciste zaproszenia i skupmy się na tych „bling, bling”. Skoro chcemy wesele w stylu glamour, to (jak sama nazwa wskazuje) musi być przepych! J

Zaproszenia w stylu glamour od razu przywodzą na myśl złocone litery. I słusznie! Takich naszej ofercie znajdziecie najwięcej, a kilka z nich możecie obejrzeć poniżej. Poza złotem mamy również inne rodzaje laminatu: miedź, srebro, różowe złoto… więc jeśli nie jesteście przekonani do złota, inne warianty błyszczących zdobień sprawdzą się równie dobrze.

Glamour winietki i księga gości to dobry pomysł już na samo wesele. W końcu na weselu w stylu glamour na stołach musi się dziać, a do tego błyszczące dodatki sprawdzą się idealnie. Warto zamówić je około miesiąca przed weselem, by mieć pewność, że wszystko dotrze na czas


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.