Ahoj przygodo! Ślub w stylu morskim

Wyobraźcie to sobie: szum morza, pod stopami piasek a wy mówicie sakramentalne „tak” ukochanej osobie. Piękny obraz, prawda? Śluby w stylu morskim, to pomysł niezwykle oryginalny, niezależnie czy ceremonia ma odbyć się nad rodzimym Bałtykiem, czy na tajskiej wyspie.

Zaproszenia ślubne morskie sprawdzą się w takiej sytuacji idealnie. Morskie zaproszenia ślubne wprowadzą gości w klimat nadchodzącej uroczystości. Zaproszenia ślubne morskie mogą być w odcieniach granatu i modnego ostatnio dusty blue, ale równie dobrze będą się prezentować w odcieniach brązu lub nawet ze złotymi elementami.

Złocone zaproszenia morskie to dobra opcja, jeśli ślub nad morzem ma swój finał w eleganckiej Sali weselnej. Natomiast jeśli ceremonia odbywa się w lokalu w stylu marine, dobrze wybrać morskie zaproszenia ślubne ozdobione rozgwiazdami lub muszelkami, które doskonale wpiszą się w klimat morskiego wesela.

Poniżej możecie zobaczyć niektóre z naszych propozycji na zaproszenia ślubne morskie.

Pamiętajcie, że wszystkie kolory papierów i wykończenie możecie dowolnie zmieniać, może macie swój idealny i unikalny pomysł na morskie zaproszenia ślubne? Z chęcią go zrealizujemy!