Koronkowa robota

Wesele boho? Rustykalne? Eleganckie? Na każdym sprawdzą się dodatki ozdobione ponadczasową koronką! A jak dobrze wiemy, przygotowania wesela zaczynają się od wyboru idealnych zaproszeń.

Zaproszenia ślubne koronkowe to zawsze dobry wybór. Ich siła tkwi w prostocie i elegancji. Koronkowe zaproszenia ślubne również mogą zawierać złocone elementy, dzięki czemu wpiszą się wesele w stylu glamour.

Jeżeli zdecydujecie się iść w klimat boho i rustykalny zaproszenia koronkowe będą idealne. Ekologiczny papier, prosty wzór i koronka. To musi się udać!

Koronkowe zaproszenia nie są ekstrawaganckie, będą więc neutralnym, ale za to wciąż pięknym, wyborem. Zaproszenia ślubne koronkowe na pewno spodobają się wszystkim waszym najbliższym, nawet tym najbardziej przywiązanym do tradycyjnych wesel… 😉

Jeżeli chcecie trochę koronkowe zaproszenia „podrasować”, możemy użyć bardziej wyrazistych kolorów, laminatu i ciekawych czcionek. Pamiętajcie, że wszystkie nasze wzory możecie dowolnie modyfikować, warto jednak słuchać sugestii naszych projektantów, którzy z chęcią doradzą, jakie kolory bardziej do siebie pasują i jaką czcionkę najlepiej wybrać.

Zaproszenia koronkowe najpierw a potem… koronkowe dodatki!

Do zaproszeń ślubnych koronkowych pasują niemal wszystkie dodatki, warto pomyśleć o ozdobieniu winietek bądź podziękowań dla gości właśnie koronką, co tylko podkreśli klimat wesela.