Nowoczesne zaproszenia ślubne


Nowoczesne zaproszenia ślubne? Czym charakteryzują się zaproszenia na miarę 21 wieku?

Dobrym przykładem są geometryczne formy, przezroczyste materiały i prosty ale oryginalny desing. Zaproszenia ślubne nowoczesne to np. wykonane z akrylu zaproszenia, które robią efekt „wow’’ już w momencie zapraszania gości na Wasz ślub.  Transparentne tworzywo zaskakuje – nie są to bowiem klasyczne zaproszenia wykonane z papieru. Jest to totalnie coś innego!

Innym, bardziej ekologicznym pomysłem na nowoczesne zaproszenia ślubne są wykonane z drewna. Nowoczesne zaproszenia na slub z drewna to dobry pomysł, jeśli organizujecie ślub w stylu rustykalnym/leśnym czy boho. Mogą być proste w formie bez graficznych motywów albo z nadrukiem delikatnych liści czy kwiatów – której opcji nie wybierzecie – forma zaskakuje!

Prezentowane przez nas ręcznie robione zaproszenia ślubne nowoczesne to rozwiązanie dla wszystkich par, które poszukują oryginalnych i nietypowych rozwiązań.  Przygotujemy dla Was nie tylko zaproszenia – nowoczesne wizytówki dla gości, wykonane z akrylu, drewna czy złotego lustra będą też wspaniałym upominkiem dla Gosci weselnych. Zaproszenia ślubne nowoczesne awangardowe zasługują na specjalne wyróżnienie – wszak nie każdy decyduje się na takie odważne pomysły.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.