Ślub boho, czyli wszystkie chwyty dozwolone

Od lat wiele par decyduje się na konkretny motyw przewodni wesela. Najbardziej popularne są oczywiście śluby rustykalne, glamour i… boho! Ślub w stylu boho kojarzy się z lekkością, etnicznymi dodatkami, ale przede wszystkim z luzem i wygodą.

Wesele w stylu boho nie musi być idealne, błyszczące i glamour. Tutaj właściwie wszystkie chwyty są dozwolone: pióra, koronki, frędzle, zwiewne materiały i kolory natury, bądź przeciwnie, mocne i zdecydowane barwy. Styl boho nie zna granic!

I tym samym wyróżniają się zaproszenia ślubne boho. Zaproszenia boho mogą być ozdobione piórami, łapaczami snów lub kwiatami. Warto wybrać takie, które wpasują się w cały motyw wesela i będą pasować do miejsca zaślubin.

Boho zaproszenia to doskonały wstęp do uroczystości w plenerze bądź w stodole. Zaproszenia ślubne boho można również doskonale połączyć z zaślubinami w oranżerii lub ogrodzie botanicznym.

Boho ślub to idealne rozwiązanie dla par, które chcą postawić na luz i zabawę motywami. W naszej ofercie znajdziecie wiele zaproszeń, które wpisują się w styl boho i będą dobrym wstępem do wprowadzenia gości w klimat ślubu boho.