PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – zestawy z kieliszkami, winem i whisky


Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowe zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z naszymi ręcznie robionymi zestawami dla firm będzie to jeszcze prostsze!

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych prezentów od serca. W naszej ofercie znajdziecie upominki bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji na upominki dla współpracowników, które zachwycą każdego. M.in. prezenty na święta w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty firmowe na święta dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne firmowe z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Prezenty na święta dla firm w postaci kieliszków na wino lub szklanek na whisky z waszym logo oraz przepięknych karafek – dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka lub drewniane skrzynki to idealny pomysł. Świąteczne zestawy z winem lub whisky rozgrzeją każdego! Prezenty świąteczne dla kontrahentów mogą zawierać sam kieliszek z Waszym logo lub mogą być zestawem, w którym znajdziecie np. mieszankę do grzańca (z cynamonem, anyżem i goździkami), orzechy włoskie, czekoladki, miód, praliny, magnesy.

Dostępne są również prezenty na święta z Waszym logo w postaci zestawów do wina z korkociągiem.

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na kieliszku i karafce.