Prezenty firmowe na święta – kubki i filiżanki


Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych upominków od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji, które zachwycą każdego. M.in. prezenty na święta dla firm w postaci zestawów z winem, kawą, herbatą. Prezenty na święta dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne firmowe z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Prezenty na święta dla klientów w postaci kubków z waszym logo oraz przepięknych filiżanek – dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka w zestawach z kawą czarną lub zieloną, herbatą, miodem oraz łyżką do miodu, sokiem malinowym, pierniczkami…

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na kubku.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.