PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – czekoladki, bombonierki, słodkie zestawy


Prezenty na święta dla kontrahentów w postaci czekolady z waszym logo oraz zestawów z miodem i herbatą – dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka lub drewniane skrzynki to idealny pomysł.

Świąteczne zestawy z czekoladą lub pierniczkami umili i osłodzi Wasze Święta! Prezenty świąteczne dla współpracowników mogą zawierać samą czekoladę z Waszym logo lub mogą być zestawem dla pracowników, w którym znajdziecie np. małe czekoladki, miody, saszetki z herbatą lub kawą, pierniczki, krówki a nawet… opaskę na oczy!

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych upominków od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji, które zachwycą każdego. M.in. prezenty firmowe na święta w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty na święta dla firm specjalnie dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Dostępne są również prezenty na święta dla klientów z Waszym logo w postaci robionej ręcznie czekolady z suszonymi owocami.

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na etykiecie.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!