PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – zestawy z kawą i herbatą

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji, które zachwycą każdego: waszych współpracowników, kontrahentów i klientów. M.in. prezenty na święta w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty na święta dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych upominków od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

Prezenty na święta dla firm w postaci kawy lub herbaty z waszym logo oraz zestawów z miodem i innymi słodkościami – dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka lub drewniane skrzynki to idealny pomysł. Świąteczne zestawy dla kontrahentów, z kawą i herbatą umili i osłodzi Wasze Święta! Upominki świąteczne dla pracowników mogą zawierać samą kawę i herbatę z Waszym logo w ładnych szklanych fiolkach lub mogą być zestawem, w którym znajdziecie np. czekoladki, miody, pierniczki, krówki a nawet… ciasteczka z wróżbą na szczęśliwy Nowy Rok!

Dostępne są również prezenty na święta firmowe z Waszym logo w postaci puszki z orzechami włoskimi lub herbatą. Drobny świąteczny prezent dla współpracowników, a jak cieszy!

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na etykiecie.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!