PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – ZESTAWY DO PIWA

Prezenty na święta dla kontrahentów w postaci kufli do piwa z waszym logo dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka to świetny pomysł. Świąteczny zestaw dla firm z kuflem rozgrzeje każdego! Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na kuflu.

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych upominków od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji, które zachwycą każdego. M.in. prezenty na święta dla firm w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty na święta dla klientów zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne firmowe z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Upominki na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!