PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – zestawy skarpetki


Nie wiecie co sprezentować na Święta swoim współpracownikom, kontrahentom bądź klientom? Spieszymy z pomocą! Nasza propozycja to prezenty na święta w postaci zestawu ze skarpetami i z waszym logo dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka lub drewniane skrzynki.

Świąteczny zestaw skarpet ze słodkościami umili i osłodzi Wasze Święta! Upominki świąteczne dla firm w postaci zestawu skarpet może zawierać np. czekoladki, miody, herbatę, krówki a nawet… pierniczki!

Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych prezentów firmowych od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na pudełku.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji na prezenty dla współpracowników, które zachwycą każdego. M.in. prezenty na święta dla firm w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty na święta dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Upominki świąteczne dla współpracowników z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Dostępne są również prezenty na święta dla firm z Waszym logo w drewnianej zdobionej skrzynce.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!