Nowoczesna elegancja – zieleń i złoto

Jeśli miałabym wskazać jeden z gorących trendów na nadchodzące sezony ślubne będzie to ZŁOTO z dodatkiem zieleni – zapytania o taki duet kolorystyczny dostajemy od Was tak często, że nie mogliśmy nie stworzyć na tą okazję inspirującej sesji zdjęciowej.

Zieleń, złoto i biel – to 3 główne kolory, które pozwolą Wam na przygotowanie nowoczesnego przyjęcia w stylu glamour. Sesja odbyła się w przepięknym miejscu niedaleko Warszawy – Pałac Czosnowskich, który dysponuje widoczną na zdjęciach oranżerią – takie miejsca dają ogrom możliwości w dekoracji! Postawiłyśmy na dużo zieleni – eukaliptus to chyba jedna z naszych ukochanych roślin do dekoracji, dlatego też pojawiła się w papeterii ślubnej. Zaproszenia weselne z motywem zielonych liści eukaliptusa, są bardzo proste, minimalistyczne i nowoczesne. Dodatkiem który nadaje ”charakter” jest ciemnozielona koperta. Takie zaproszenia ślubne na pewno będą wyjątkowym detalem. Jeżeli poszukujecie eleganckich zaproszeń ślubnych, z małym elementem liści koniecznie zobaczcie naszą propozycję. Dodatkowym, nowoczesnym akcentem bardzo modnym zresztą są geometryczne detale – przepiękne meble, świeczniki w różnych kształtach oraz cudowne krzesła!
Ale dość pisania, zapraszam do oglądania i inspiracji!

A za całe zamieszanie odpowiada super zdolna ekipa:
Organizacja: Ślubny Nieporadnik
Zdjęcia: Magdalena Kimak
kwiaty i dekoracje: Kwiatów Kilka
Papeteria: Decoris.pl
Suknia ślubna: Sylwia Kopczyńska
Make up & Hair: Anna Stachniak
Tort i słodkości: Słodko Słodkie
Biżuteria: Pracownia Wedding Workshop
Miejsce: Pałac Czosnowskich
Meble: Rent Design

[[ #slubglamur #slub #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszenia #zaproszenianaslub #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka #oryginalnapannamloda ]]