Zieleń i złoto z nutką vintage

Zieleń i złoto to najmodniejsze połączenia kolorystyczne w ślubnych trendach. Niewinna biel, jest dopełnieniem tego zgranego duetu kolorystycznego. Zaproszenia ślubne, które powstały do tej sesji zdjęciowej są wyjątkowe – przezroczyste, ze złotymi napisami. Takie zaproszenia weselne robią wspaniały efekt, już w momencie zapraszania gości weselnych. Delikatna kalka w jaką zawinęliśmy zaproszenie, stanowi wyjątkowy element – zdobiona w róże w stylu vintage, w złotym kolorze.
Kwiatowe dekoracje w kolorystyce bieli i zieleni stanowią doskonałe uzupełnienie. Grube kryształowe kieliszki uzupełniają całość i dodają klasy.

Zapraszam Was, na uroczą sesję zdjęciową, która mam nadzieję, będzie dla Was inspiracją do stworzenia swojego wyjątkowego dnia.
Organizacja: Pure Love Wedding
Zdjęcia: Justyna Sin
Kwiaty Annello Decor
Słodkości Torty Pychotka
Suknia Ochocka Atelier
Makeup Paula Krol
Papeteria Decoris.pl
Modele Zuza Mysz i Janek

[[ #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszenia #zaproszenianaslub #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka #slubwstyluvintage #slubneinspiracje #weselevintage ]]