Zimowy ślub z klasą

Pomysł na zimowe przyjęcie weselne? Zdecydowanie srebro!
Srebrny kolor kojarzy się ze skrzącym śniegiem, mrozem i magią – do tego świetnie wygląda z bielą i CZERNIĄ! Takie zestawienie kolorów, czeka na Was w tej pięknej sesji zdjęciowej. Nasza papeteria ślubna w odcieniach srebra i bieli, sprawdzi się nie tylko na zimowych ślubach ale na przyjęciach w stylu glamour. Zaproszenia ślubne z dodatkiem srebrnego brokatowego papieru, wyglądają bardzo elegancko. Treść zaproszenia ślubnego, została uszlachetniona srebrnym laminatem.
W komplecie przygotowaliśmy całą papeterię ślubną z tym samym motywem – dodatki takie jak winietki ślubne, menu weselne czy numerek na stół – stworzą spójną całość z wręczanym wcześniej zaproszeniem weselnym.
Zapraszam Was do zainspirowania się przepiękną sesją zdjęciową za którą odpowiada zdolna ekipa:
florystyka: Kwiaciarnia Anna Mieloch
organizacja i koordynacja: Moje Śluby – Małgorzata Marciniszyn
organizacja i storyboard: @Katarzyna Samborek-Budzyńska
zdjęcia: Simple photography
miejsce: Bajka Hotel&Resort
słodki stół: Cukiernia Oleńka
wizaż: Tetiana Shyrko
Fryzura: Jarosław Janecki-Krzyżanowski Studio Urody Gaja
film: Koło Kwadratu
dekoracje: APP Wypożyczalnia Dekoracji
garderoba: Giacomo Conti Madonna Suknie Ślubne
papeteria: Decoris Wedding Collection
modele: Katarzyna Gajoch Sebastian Zubrzycki

[[ #slubglamour #slub #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszenia #zaproszenianaslub #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka #oryginalnapannamloda #srebrnyslub #srebrnezaproszenia]]