Złote świecidełka

Nie wszystko złoto co się świeci… ale nasze złote zaproszenia ślubne z pewnością się świecą i są po prostu przepiękne. Nie oszukujmy się, ślub ma być wyjątkowy i niezapomniany, a piękny złoty wystrój, poczynając od złotych zaproszeń ślubnych, gwarantuje nam i jedno i drugie.

Złote zaproszenia mogą być ekstrawaganckie i zrobione z przepychem, ale równie dobrze mogą wpisać się w minimalistyczny trend, który ostatnimi czasy króluje na weselach.

Zaproszenia złote nadadzą się na ślub właściwie o każdej porze roku. Zimowy ocieplą, jesienny rozjaśnią a w czasie lata doskonale zgrają się z wszelkimi wakacyjnymi kwiatami… można rzec, że złoto to nowa czerń 😉

Warto dodać, że złote zaproszenia ślubne będą świetnie wyglądać w towarzystwie innych kolorów. Złoto zielone zaproszenia są jednymi z bardziej popularnych i nie ma się co dziwić. To połączenie wręcz stworzone dla siebie! Zaproszenia bordowo złote, różowo złote, błękitno złote a nawet złoto z papierem eko. Każde z tych połączeń to doskonała opcja ślubna. A złoto i czerń to klasa sama w sobie.

W naszych zaproszeniach królują złote litery, ale w ciekawy sposób wygląda grafika całkowicie złocona lub częściowo połączona z kolorowymi kwiatowymi elementami.

A na koniec warto dodać, że złote zaproszenia będą równie doskonałe na… złote gody. Zobaczcie kilka naszych propozycji poniżej.