Szczypta elegancji – bordowe zaproszenia ślubne

Bordowe zaproszenia ślubne można bez problemu dopasować do niemal każdego stylu i motywu ślubnego. Zaproszenia ślubne bordowe idealnie pasują do jesiennych i zimowych wesel, jednak trzeba umiejętnie skomponować całą kolorystykę, aby kolor nie był przytłaczający. Dlatego warto wybierać bordowe zaproszenia w połączeniu np. ze złotem.

A skoro o złocie mowa zaproszenia ślubne bordowo złote sprawdzą się idealnie przy wszelkich eleganckich weselach. Księga gości w kolorze bordo, winietki i złote elementy na stołach – dodadzą blasku każdej uroczystości.

Bordowy to szlachetny kolor, sam w sobie potrafi być jednak ponury… Stąd wiele osób nie decyduje się na użycie go w letnich aranżacjach weselnych. Jednak odpowiednio rozjaśniony sprawdzi się doskonale nawet na czerwcowej ceremonii. Jeżeli ten kolor jest waszym wymarzonym, ale nie wiecie z czym i jak go skomponować – śpieszymy z podpowiedzią: zaproszenia ślubne bordowe z domieszką bieli i kwiatów, to pomysł idealny. Wciąż elegancki i wyszukany, jednak dzięki kwiatom i jasnym odcieniom, nabiera lekkości.

Dla kontrastu zajmijmy się również czernią! Coraz częściej wybierana na wesela, wybór odważny ale wdzięczny, bo czerń w połączeniu z innym kolorem przewodnim mówiąc krótko „robi robotę”. A w połączeniu z bordowym gra świetnie. Bordowe zaproszenia ślubne z dodatkiem czerni na pewno zachwycą waszych gości.

Kilka naszych propozycji znajdziecie poniżej.