Uchwyć moment! – Księga Gości


Ostatnio pisałam wam o prezentach dla gości, pamiątkach, dzięki którym będą miło wspominać wasze wesele. A co pozwoli Wam zatrzymać wszystkie magiczne chwile?

Najlepszą pamiątką ze ślubu i  wesela są oczywiście zdjęcia… Ale poza pięknymi zdjęciami od fotografa warto pomyśleć o fotobudce lub instaksie i specjalnie do tego przez nas przygotowanej księdze gości.

Księga gości weselnych to dobry pomysł, żeby uchwycić zabawne i wzruszające chwile. W księdze gości każdy z weselników może zostawić kilka słów dla Młodej Pary, a jeśli połączyć to ze zdjęciami powstanie pamiątka, do której miło będzie wracać po weselu.

Księga gości na wesele może być oczywiście dopasowana do całokształtu imprezy. Kwiatowa, botaniczna, rustykalna, glamour lub nawet drewniana. Możemy wykonać również księgi gości z projektu indywidualnego, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! 😉

Jeżeli tradycyjna papierowa księga gości wydaje wam się zbyt zwyczajna, to śpieszymy donieść, że dobrym pomysłem będzie też księga gości w postaci ramy, którą po imprezie możecie powiesić w honorowym miejscu w domu. Księga gości w postaci pamiątkowej ramy zawiera w zestawie drewniane lub wykonane z pleksy serduszka, na których goście wpisują swoje życzenia. Następnie wrzucają je do środka i w ten sposób powstaje wyjątkowa mozaika dobrych słów skierowanych do Młodej Pary.

Brzmi intrygująco? Poniżej znajdziecie niektóre z naszych propozycji na księgi gości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.