Plenerowy ślub w hotelu

Las, woda, plaża – wyjątkowa sesja zdjęciowa w hotelu BAJKA
Dużo zieleni, złota oraz bordowe detale – to paleta kolorów tej inspiracji ślubnej. Uwielbiamy brać udział w takich kolorowych projektach – a poniższa sesja zdjęciowa jest pełna uśmiechu, kolorów i energii!
Do tego projektu przygotowałyśmy zaproszenia ślubne z paprotką – proste w formie, z botaniczną grafiką intensywnie zielonych paprotek. Całość przewiązana delikatną, złotą nitką idealnie wpasowuje się w modny trend RUSTIC GLAM. Do zestawu z zaproszeniem, przygotowaliśmy winietki, zawieszki na butelki i inne drobne elementy papeterii ślubnej.  Plenerowy ślub, przygotowany w hotelu Bajka totalnie nas oczarował, a cudowna para Natalia i Remik sprawiają, że od zdjęć nie można oderwać oczu. Mamy nadzieję, że staną się dla Was inspiracją na wasz ślub.

Fotografia: luckyinlovepl
Lokalizacja: bajkahotel
Organizacja i koordynacja: GlamourEventKatowice
Florystyka: pracownia.florystyczna
Film: lowmipl
Make up: Anna.Malik.makeup
Fryzura: akademia.berendowicz.kublin.opole
Suknie: Madonna Suknie Ślubne
Garnitur: Slubnysalon
Biżuteria: BIZOEPL
Obrączki: Mokave
Biżuteria do włosów: jezkabizuteria
Papeteria: Decoris Wedding Collection
Oświetlenie dekoracyjne: lightmepl
Fotobus: thephotobusslaski
Tort, bufet słodki: marselcafe
Bar, owoce egzotyczne: chcebycwintydz
Lody tajskie: lodytajskieopole
Burgery: Burgerola

Zakochana Para : Natalia i Remi[[ #plenerowewesele #slub #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszeniazpaprotka #zaproszenianaslub #zaproszeniaglamour #eleganckiezaproszenia  #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #pannamloda #zaproszeniaslubnewarszawa #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #rustykalnezaproszeniaslubne #pieknezaproszeniaslubne #zaproszeniaslubnenowoczesne ]]