Granat i złoto – galaktyczny ślub

Ślub wśród gwiazd?
Może nie dosłownie, ale jeśli szukacie pomysłu na oryginalny i elegancki motyw przewodni Waszego wesela, zobaczcie naszą propozycję – granatowo złote wesele z motywem rozgwieżdżonego nieba. Zaproszenia ślubne przygotowaliśmy w połączeniu granatowego papieru ze złotym laminatem. Motyw nieba pojawia się na papeterii ślubnej ale jest delikatny i subtelny. Złoto natomiast dodaje elegancji – poza tym jest bardzo modne.
Pamiętajcie, że jeśli decydujecie się na jakąś tematykę wesela dobrze jest przygotować dodatki, bukiet, suknię i inne elementy tak aby nawiązywały do wybranej tematyki. Do naszej sesji udało nam się znaleźć absolutnie wyjątkową suknię ślubną i to polskiego projektu! To co? Kto ogląda z Nami niebo?

Nasza ekipa:
Margaret Bee – zdjęcia
Ślubny Nieporadnik – pomysł i organizacja
Agnieszka Frąckowiak – makijaż i włosy
Anna Kara – suknia ślubna
Yes I Do – szpilki
Ania Kruk – bizuteria
Tortowa Awangarda- tort i słodkosci
Szwedzka.com – miejsce


\

[[ #industrialnewnetrze #slub #slubiwesele  #slubneinspiracje #granatowezaproszenia #zaproszenianaslub #zaproszeniaglamour #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #zaproszeniazlocone #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka ]]