Nie wszystko złoto co się świeci, czyli srebrne zaproszenia ślubne


Złoto od lat wiedzie prym w ślubnych aranżacjach, dekoracjach i oczywiście papeterii ślubnej.
Jednak srebro wcale nie pozostaje w tyle! Wręcz przeciwnie, srebrne zaproszenia ślubne to wciąż niesłabnący trend. Zaproszenia srebrne w stylu glamour sprawdzą się świetnie nie tylko na zimowych ślubach. Srebro doda blasku zarówno wiosennym, jak i letnim ceremoniom.
Zaproszenia srebrne są niezwykle eleganckie i wyszukane. Jeśli chcecie dodać waszej uroczystości nienachlanego, ale wciąż efektownego błysku zaproszenia slubne srebrne będą strzałem dziesiątkę.
Wesela monokolorystyczne, czyli taki ślubny total look, to prawdziwy hit, a srebrny to wdzięczny kolor, który doda szyku minimalistycznym i eleganckim weselom.
W naszej ofercie znajdziecie cały wachlarz możliwości. Delikatnie srebrzone kwiaty? Proszę bardzo! Marmur? Nie ma sprawy. A może piękny srebrny brokat? Da się zrobić.
Zaproszenia na srebrne wesele mogą być brokatowe lub minimalistyczne, strojne lub delikatne. Wszystko zależy od waszej wizji wesela.
Jeżeli wasze wymarzone ślubne kwiaty są np. różowe – nic straconego! Srebro pięknie komponuje się niemal z każdym kolorem. Różowo srebrne zaproszenia ślubne świetnie połączą styl glamour z delikatnymi, rustykalno kwiatowymi elementami. Chyba nie trzeba dodawać, że czerń i biel, to równie wdzięczne kolory i motywy ślubne, które w towarzystwie srebra zyskają na elegancji. Zaproszenia srebrno czarne i biało srebrne również z łatwością znajdziecie w naszej ofercie.
Pamiętajcie, że każdy nasz wzór możecie dowolnie modyfikować, więc jeśli marzą wam się piękne srebrne zaproszenia, możecie wybrać właśnie taki kolor laminatu w innym wzorze.
Do każdego wzoru dostępne są również wszelkie dodatki: srebrne winietki, zawieszki, czy podziękowania dla gości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.