Grasz w zielone?

Zielony to bez wątpienia kolor roku. Soczysta trawa, głęboki odcień butelkowej zieleni lub pistacjowe nuty – sprawdzą się idealnie na rustykalnym ślubie z leśnym motywem.

Świetnym wyborem będą zaproszenia ślubne zielone, które doskonale wkomponują się w motyw przewodni. Leśne inspiracje pasują jak ulał do drewnianych dodatków i polnych kwiatów, a całości dopełnią zielone zaproszenia ślubne.

Jeżeli marzy wam się element boho, ale nie chcecie iść na całość, zaproszenia zawierające zielone liście będą doskonałym rozwiązaniem. W takim wypadku dobrze jest postawić na biało zielone zaproszenia, które wciąż będą wpisywać się w rustykalny trend, ale mimo wszystko będą bardzo eleganckie. Niektóre z naszych wzorów są minimalistyczne, pojedyncza gałązka i eko papier to coś, co robi wrażenie dzięki swojej prostocie. Biało zielona papeteria ślubna sprawdza się równie świetnie na weselu. Jest bardzo przejrzysta i klarowna, jednocześnie podkreślając motyw przewodni, który rozpoczęły zielone zaproszenia ślubne.

Pamiętajcie jednak, że zielone zaproszenia wcale nie muszą być rustykalne i boho! Jeżeli ślub waszych marzeń jest pełen błysku i złota, ale chcecie mimo wszystko znaleźć idealny kolor przewodni, zieleń zda ten egzamin śpiewająco!

Złoto zielone zaproszenia ślubne to wybór szykowny i piękny, a jednocześnie nieoczywisty. Z butelkowej zieleni złoto wyciągnie to co najpiękniejsze, natomiast głęboka zieleń będzie wspaniałym tłem dla mieniącego się złotego blasku. Zaproszenia ślubne złoto zielone mają w sobie klasę, a kiedy dodacie do nich pleksę, jako główną kartę zaproszenia, zyskają na oryginalności.

Zielone zaproszenia to morze możliwości, a kolor zielony jest wdzięcznym wyborem na motyw przewodni. To co? Zagracie w zielone?