Zieleń i złoto – najmodniejsze zaproszenia ślubne

Zieleń i złoto to absolutny hit tego sezonu ślubnego – zaproszenia w tej kolorystyce to jeden z modeli, które zamawiacie najczęściej.
Delikatne złocenia, nasycona ciemna zieleń tworzy zgrany duet – nic więc dziwnego, że cieszą się takim zainteresowaniem. Zaproszenia weselne utrzymane w tej kolorystyce, mamy dostępne w kilkunastu różnych wersjach – tak, aby każdy z Was znalazł coś dla siebie.

Zaproszenia z zielenią i motywem tropikalnych liści, to propozycja dla narzeczonych, którzy poszukują nowoczesnych zaproszeń ślubnych. Złote, geometryczne kształty, prosta jedno-kartkowa forma oraz zielona koperta tworzą komplet, który spodoba się parom szukającym zaproszeń na ślub w stylu glamour.

O tym, że temat złota i zieleni przerobiliśmy na wszystkie sposoby, niech świadczy fakt, że w ofercie znajdziecie też zaproszenia ślubne, w ekonomicznej wersji – złoty nadruk zamiast foli – sprawdzi się na pewno jeśli organizujecie duże przyjęcie weselne. Wyglądają elegancko i nowocześnie a cena zaproszeń jest bardzo przystępna.

[[ #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszenia #zaproszenianaslub #zaproszeniagreenery #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka #pomyslnawesele #slubneinspiracje #rustykalnezaproszenia ]]