Zaproszenie na Ślub dla Taty – błagamy o Twoją obecność na tym wyjątkowym dniu!

Zaproszenie na Ślub dla Taty

Drodzy Przyjaciele,

Mamy wielką radość i zaszczyt zaprosić Was na uroczystość naszego ślubu, który odbędzie się w najbliższą sobotę. To dla nas wyjątkowe wydarzenie, które chcielibyśmy podzielić z naszymi najbliższymi i najdroższymi.

Ten dzień będzie dla nas nie tylko momentem, w którym złożymy sobie przysięgę miłości i wierności, ale również okazją do integracji naszych rodzin. Dlatego pragniemy, abyście byli świadkami tego niezwykłego momentu w naszym życiu.

Uroczystość ślubna odbędzie się w malowniczej kaplicy, położonej w urokliwym zakątku naszego miasta. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 14:00, a po niej zapraszamy Was na przyjęcie weselne, które będzie miało miejsce w eleganckim i przytulnym ogrodzie restauracji „Pod Słońcem”.

Nasz ślub będzie pełen wzruszeń, emocji i pięknych chwil. Chcemy, abyście byli częścią tego wyjątkowego dnia i podzielili z nami naszą radość. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie w tym tak ważnym momencie naszego życia.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do piątku, abyśmy mogli odpowiednio przygotować miejsca dla każdego z Was. Jeśli macie jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, prosimy o kontakt z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Z góry dziękujemy za Wasze serdeczne życzenia i ciepłe słowa. Cieszymy się na Wasz udział w naszym ślubie i wspólną zabawę przy okazji naszego przyjęcia weselnego.

Z wyrazami szacunku,

Anna i Jan

PS. Jeżeli macie ochotę, możecie zabrać ze sobą aparaty fotograficzne, abyśmy mogli wspólnie uwiecznić ten niezapomniany dzień.
PLN85.00

Nasze zaproszenia ślubne dla Rodziców  cechują się wysoką jakością materiałów pozyskiwanych z całego świata. 
Wszystkie Nasze zaproszenie na Slub dla Taty przygotowujemy z niezwykłą starannością – dzięki temu nasze zaproszenia na ślub dla Rodziców  wyróżniają się wzornictwem i starannością wykonania. Dbamy o każdy szczegół aby oprawa waszego wesela byla idealna. Najnowsze trendy w kategorii zaproszenie na ślub dla Mamy są nam bardzo bliskie.
Indywidualna realizacja każdego zamówienia sprawia, że wszystkie Wasze zaproszenia na ślub dla Rodziców są wyjątkowe i niepowtarzalne.zaproszenie na ślub dla Mamy powinny być wyjątkowe jak i oboby dla których są przygotowane 
 
Zaproszenie na Ślub dla Taty - błagamy o Twoją obecność na tym wyjątkowym dniu!-0
Zaproszenie na Ślub dla Taty - błagamy o Twoją obecność na tym wyjątkowym dniu!-1
Zaproszenie na Ślub dla Taty - błagamy o Twoją obecność na tym wyjątkowym dniu!-2
Zaproszenie na Ślub dla Taty - błagamy o Twoją obecność na tym wyjątkowym dniu!-3