Zaproszenie na ślub dla Mamy

Droga Mamusiu,

Chciałabym serdecznie zaprosić Cię na najważniejszy dzień mojego życia – mój ślub. Jestem przekonana, że Twoja obecność w tym wyjątkowym momencie będzie dla mnie niezwykle ważna i nie mogłabym sobie wyobrazić tego dnia bez Ciebie obok mnie.

Przez lata byłaś moim największym wsparciem i najcenniejszym skarbem. Twoja miłość, troska i poświęcenie dodały mi siły i pomogły mi stać się osobą, którą jestem dzisiaj. Twoje rady, wsparcie moralne i bezgraniczna miłość zawsze były dla mnie nieocenione. Dlatego właśnie chciałabym, abyś była świadkiem mojego ślubu i dzieliła ze mną radość tego niezwykłego dnia.

Z pewnością pamiętasz, jak marzyłam o tej chwili od najmłodszych lat. Teraz, gdy wreszcie spełniło się moje największe marzenie, chcę, abyś była obecna przy tym szczęśliwym wydarzeniu. Wybieram Cię, moją najważniejszą osobę na świecie, abyś miała szczególne miejsce w moim sercu w tym niezwykłym dniu.

Nie mogę się doczekać, aż zobaczysz mnie w mojej sukni ślubnej, uśmiechającą się, wchodzącą do ślubnego kościoła. Chciałabym, abyś była tam, gdy powiem sakramentalne „tak” i złożę przysięgę miłości do człowieka, którego wybrałam na swojego małżonka. Twoje błogosławieństwo i obecność będą dla mnie niezastąpione.

Mamusiu, zdajesz sobie sprawę, jak bardzo Cię kocham i szanuję. Twoje wsparcie i miłość są dla mnie nieocenione. Dlatego właśnie serdecznie zapraszam Cię na mój ślub, abyś mogła być częścią tego wyjątkowego dnia. Chciałabym, abyś była świadkiem mojego szczęścia i obecnością okazała mi swoje wsparcie.

Wierzę, że ten dzień będzie dla nas wszystkich niezapomniany. Nie mogę się doczekać, aż będziemy mogły razem świętować ten wyjątkowy moment. Twój uśmiech, wzruszenie i radość będą dla mnie największym prezentem i wypełnią serce ogromnym ciepłem.

Bardzo się cieszę na nasze wspólne spotkanie w tym wyjątkowym dniu. Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie specjalne miejsce na przyjęciu weselnym i cieszę się na to, że będziemy mogły razem tańczyć, śpiewać i bawić się.

Droga Mamusiu, bądź proszę przy mnie w tym niezwykłym dniu. Twoja obecność jest dla mnie niezwykle ważna. Razem uczcijmy miłość, rodzinę i wzajemne wsparcie.

Z miłością,

Twoja córka/ syn
PLN85.00

Nasze zaproszenie na Slub dla Taty  cechują się wysoką jakością materiałów pozyskiwanych z całego świata. 
Wszystkie Nasze zaproszenia na ślub dla Rodziców przygotowujemy z niezwykłą starannością – dzięki temu nasze zaproszenie na ślub dla Mamy  wyróżniają się wzornictwem i starannością wykonania. Dbamy o każdy szczegół aby oprawa waszego wesela byla idealna. Najnowsze trendy w kategorii zaproszenia ślubne dla Rodziców są nam bardzo bliskie.
Indywidualna realizacja każdego zamówienia sprawia, że wszystkie Wasze zaproszenia ślubne dla Rodziców są wyjątkowe i niepowtarzalne.zaproszenia na ślub dla Rodziców powinny być wyjątkowe jak i oboby dla których są przygotowane 
 
Zaproszenie na ślub dla Mamy-0
Zaproszenie na ślub dla Mamy-1
Zaproszenie na ślub dla Mamy-2
Zaproszenie na ślub dla Mamy-3
Zaproszenie na ślub dla Mamy-4