Zaproszenia dla Rodziców


Najważniejszymi gośćmi na waszym weselu są z pewnością Wasi ukochani Rodzice dlaczego by nie zaprosić ich w specjalny sposób?
Zaproszenie na ślub dla rodzicow znajdują się w naszej ofercie w wielu wariantach – papierowe, akrylowe oraz na kalce. Zaproszenia dla rodzicow na slub możemy przygotować w zgodzie z wybranym przez Was motywem przewodnim wesela. Zaproszenie slubne osobne dla rodzicow dają wam możliwość napisania własnej, osobistej treści – mama i tata będą z pewnością wzruszeni i zachowają takie fajne zaproszenie slubne dla rodzicow na pamiątkę. Wśród naszych propozycji znajdziecie
zaproszenia dla rodzicow na slub i prosba o blogoslawienstwo zlote – dopasowane do wybranej przez Was papeterii, tak aby wszystko było jednym kompletem. Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy tez wyjątkowe szklane zaproszenia na slub dla rodzicow z zatopionymi kompozycjami kwiatowymi. Wyróżnij swoich najbliższych zamawiając dla nich specjalne zaproszenia na ślub dla rodzicow.
W naszej ofercie znajdziecie też prosba o bogislawienstwo od rodzicow, przygotowane z dowolną treścią i grafiką. Zobaczcie nasze propozycje poniżej.