PREZENTY FIRMOWE NA ŚWIĘTA – zestaw na zimowy wieczór


Święta to magiczny czas pełen ciepła i radości. Boże Narodzenie nie może obyć się bez pięknych prezentów od serca. W naszej ofercie znajdziecie prezenty bożonarodzeniowe dla firm, które są robione ręcznie z pełną starannością i dbałością o szczegóły.

Prezenty na święta dla klientów, upominki świąteczne dla kontrahentów lub podarunki bożonarodzeniowe dla pracowników to nie tylko kartki!

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji na prezenty firmowe, które zachwycą każdego. M.in. prezenty na święta dla kontrahentów w postaci zestawów z kubkiem na herbatę i kawę, kieliszkiem do wina. Prezenty na święta dla zmarzluchów – ciepłe skarpety i świąteczne termofory. Prezenty świąteczne firmowe z drewna – podstawki na tablet, drewniane pendrive’y z Waszym logo.

Upominki na święta w postaci ciepłego zestawu waszym logo dokładnie zapakowanych w ręcznie robione pudełka to idealny pomysł. W świątecznym ciepłym zestawie z pięknymi rękawiczkami, termoforem lub ogrzewaczem do rąk znajdziecie czekoladę na osłodę, pierniczki lub grzaniec.

Każdy firmowy prezent na święta możesz ozdobić logiem swojej firmy lub napisem na etykiecie.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla firm to wyjątkowa okazja, żeby pokazać swoim klientom lub pracownikom, jak cenisz współpracę z nimi. Wręczając im firmowe prezenty biznesowy zacieśniasz więzy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z naszymi ręcznie robionymi zestawami będzie to jeszcze prostsze!