Nie odwołuj! Zmień termin!


Z uwagi na bardzo trudną sytuację wszystkich młodych par, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym potrzebom – przygotowaliśmy specjalne wzory wyjątkowych kartek ”JAK KOCHA TO POCZEKA”.
O co chodzi? To specjalne kartki, które możecie rozesłać gościom, informując ich o zmianie terminu Waszego ślubu. Sytuacja w naszym kraju jak i na świecie jest dynamiczna i zmienia się z dnia na dzień – dlatego ciężko jest nie denerwować się w przypadku tak ważnej i kosztownej uroczystości jak wesele. Jeśli boicie się, że Wasz termin ślubu jest zagrożony, albo dla bezpieczeństwa swojego i bliskich chcecie zrezygnować – zachęcamy Was do ZMIANY TERMINU. Napiszcie do swoich podwykonawców – oni na pewno Wam pomogą, zaproponują rozwiązania. Pamiętajcie, że jest to Wasz dzień, celebracja Waszej miłości i zmiana terminu ślubu z przyczyn totalnie nie zależnych nie popsuje tego.

Zobaczcie jakie mamy dla Was propozycje – kolorystyka, wzór i napis zrobimy dla Was dowolny – tak, aby pasowało Wam do wybranej kolorystyki wesela.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.