Kto przygotował zaproszenia ślubne dla Sylwii Przybysz?


Niegasnącym zainteresowaniem cieszy się temat zaproszeń ślubnych Sylwii Przybysz, której konto na Instagramie ma wielu obserwatorów, również z grona przyszłych Par Młodych. Śpieszymy z odpowiedzią!

Bordowe zaproszenia na ślub Sylwii Przybysz zostały przygotowane w naszej pracowni, z dbałością o najmniejsze szczegóły, starannością i zaangażowaniem. Nowoczesne zaproszenia w połączeniu z klasyką eleganckiego bordowego koloru to zdecydowany „must have” każdej przyszłej pary młodej.

Nasze zaproszenia na ślub cechuje niepowtarzalność, również w przypadku ślubu Sylwii Przybysz, wykazaliśmy się elastycznością i gotowością do przygotowania projektu „skrojonego na miarę”, w przygotowanie którego klientka była zaangażowana od początku do końca.

Nie boimy się wyzwań, dlatego zaproszenia z gipsówką na ślub Sylwii Przybysz zostały opatrzone ręcznie rysowanymi grafikami, które nadały im romantycznego wyrazu.

Być może Tobie następnej pomożemy w wyborze wymarzonych bordowych zaproszeń ślubnych z gipsówką, takich jak przygotowaliśmy dla Sylwii Przybysz!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.