Kartki świąteczne ze złoceniem


Nieustającym hitem są kartki dla firm z waszym logo z laminatem, czyli z nadrukowanym na złoto lub srebrno świątecznym wzorem. Poniżej kilka naszych propozycji na karki świąteczne firmowe ze złoceniem.

Ręcznie robione karki świąteczne dla firm z Waszym logo to doskonały sposób na zadbanie o dobre kontakty firmowe w okresie Świąt. Piękne kartki świąteczne dla współpracowników wykonane z najwyższej jakości papierów, rustykalne kartki świąteczne dla klientów z ekopapieru, złocone kartki świąteczne dla kontrahentów pełne glamour błysku, czy też klasyczne kartki świąteczne firmowe… to i jeszcze więcej znajdziecie w naszej ofercie kartek świątecznych dla firm.

Magia Świąt towarzyszy nam już od połowy listopada, a na pewno przez cały grudzień. W sklepach pojawiają się ozdoby, w radiu lecą świąteczne melodie, jeszcze chwila i nasze miasta rozbłysną tysiącem kolorowych lampek. I bardzo dobrze! W tym roku jeszcze bardziej potrzebujemy tej świątecznej magii i klimatu. Potrzebujemy bożonarodzeniowego ciepła w naszych domach ale też w naszym miejscu pracy…

I w tym miejscu przychodzimy z pomocą! Piękne kartki świąteczne to idealny sposób, żeby pokazać ludziom z którymi współpracujemy, kontrahentom oraz naszym pracownikom, że pamiętamy o nich w te święta i bardziej niż kiedykolwiek doceniamy ich wsparcie.