Idealny prezent dla mamy?


Maj to miesiąc, w którym niemal każdy zadaje sobie pytanie: „co kupić mamie na Dzień Matki?”.

Jako że święto naszych rodzicielek zbliża się wielkimi krokami, przygotowaliśmy dla was kilka oryginalnych i pięknych propozycji prezentowych dla mamy. Żeby pytanie „co dla mamy na dzień mamy?!” nie spędzało Wam snu z powiek zebraliśmy wszystko w jednym miejscu. Nie ma za co! 😉

1. Co oryginalnego zrobić na dzień mamy? Jeżeli rękodzieło nie jest Waszą silną stroną nie martwcie się! My jesteśmy w tym specjalistami i mamy coś dla Waszej mamy, co na pewno ją zachwyci! Piękne pudełko pełne najwyższej jakości dobrodziejstw: piękna ceramika,  wyborna kawa, herbata, czekolada, miód, krówki… Same cudowności – idealny prezent na dzień mamy! A najlepsze jest to, że wszystko możecie dowolnie kompletować i personalizować, tak żeby prezent na Dzień Matki był idealnie skrojony pod Waszą mamusię. To co? Do dzieła!

2. Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia, które przywodzą na myśl piękne chwile, są dobrym prezentem. Co kupić mamie? Personalizowaną ramkę z wspólnym zdjęciem! To na pewno wywoła uśmiech na maminej twarzy.

3. Pozostając przy zdjęciach oryginalnym pomysłem na Dzień Matki będą wykonane przez nas drewniane puzzle… z Waszym zdjęciem! Zaskoczenie gwarantowane. To z pewnością pamiątka, która zostanie z Waszą mamą na lata!

4.  Co kupić dla mamy na dzień mamy? Przepiśnik! Jeżeli Wasza mama to zapalona kucharka, piękny personalizowany przepiśnik pomoże jej zaprowadzić porządki w kuchennej szafce pełnej wycinków z kulinarnych czasopism… A personalizowana dedykacja chwyci ją za serce! Prezent dla mamy na dzień mamy idealny!

5. Nie od dziś wiadomo, że idealny prezent dla każdej mamy to biżuteria, ale co powiecie na biżuterię w pięknej spersonalizowanej szkatułce? Wykonamy ją dla Was ręcznie z dbałością o każdy szczegół, a Wy zamiast wręczać mamie naszynik w zwykłym opakowaniu z sieciówki, wykażecie się oryginalnością.

6. Jeżeli do tej pory żadna z naszych propozycji co kupić dla mamy Was nie zachwyciła, to może teraz coś mocniejszego? Piękna drewniana skrzynka na wino i personalizowana karafka… Jeżeli Wasza mama jest miłośniczką domowego wina lub robi najlepsze nalewki na świecie, ten prezent sprawdzi się idealnie i zostanie z nią na lata. Z pewnością pokaże go wszystkim gościom, którzy ją odwidzą. I o to chodzi! Co kupić dla mamy? Coś co zachwyci wszystkich!

7. Na pewno słyszeliście, że kartki okolicznościowe, to taki niezobowiązujący prezent… Nie u nas! Każda nasza kartka wykonana jest ręcznie i starannie. Papierowe są wyjątkowe i oryginalne, ale najbardziej zachwycają te wylaserowane w drewnie. A może odrobina luksusu? Kartka z pleksy ułożona w pięknym, wykonanym ręcznie pudełku, przewiązanym wstążką? To są kartki nowej generacji, którym ząb czasu niestraszny. Sprawdźcie sami!