Great Gatsby – wesele w stylu lat 20

Marzysz o wyjątkowym ślubie? Pomyśl o motywie lat 20!

Narzeczeni poszukujący pomysłu na wesele, często skupiają się tylko i wyłącznie na kolorze lub kwiatach – a warto pójść dalej i pomyśleć o motywie rodem z filmu np. Great Gatsby! Aby przyjęcie weselne robiło efekt „WOW” koniecznie zainwestujcie w cekiny i brokat- kojarzy się z kiczem ale tak własnie ma być. Bogactwo i przepych to dwa słowa, które doskonale opisują trend Gatsby. Oprócz tego konieczne są pióra – my postanowiłyśmy dodać też kwiaty ale w małej ilości. Ewa ma przepiękną ale prostą suknię o wdzięcznej nazwie ”Warszawa” – do tego fryzura i makijaż i mamy damę z lat 20!
Papeteria ślubna, którą przygotowaliśmy do sesji zdjęciowej wykorzystuje motyw artdeco oraz połączenie złota i czerni – z pewnością takie zaproszenia ślubne zaskoczą Waszych gości i przywołają skojarzenia z filmem.
Miejsce naszej sesji też jest warte uwagi – przepiękny Pałac Zdunowo, który znajduje się niedaleko Warszawy, daje ogromne możliwości aranżacyjne – nie tylko na wesela w stylu glamour.
EKPIA:
Zdjecia: Margaret Bee
Papeteria : Decoris Wedding Collection
Suknia: Po prostu
Słodkości : Cukiernia Oleńka
Makijaż i włosy: Victoria Beauty- Agnieszka Frąckowiak
Miejsce: Pałac Zdunowo

[[ #weselewpalacu #slub #slubiwesele  #slubneinspiracje #granatowezaproszenia #zaproszenianaslub #zaproszeniaglamour #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #zaproszeniazlocone #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #zaproszeniagreatgatsby #zestawzaproszeniewinietkazawieszka ]]