Dzień Mamy tuż tuż…


Może wydawać się, że poruszenie tego tematu na początku kwietnia, to wyrywanie się przed szereg, jednak naszym zdaniem na tak ważne święto jakim jest Dzień Matki należy przygotować się odpowiednio wcześnie.

Już 26 maja będziecie wręczać swoim rodzicielkom prezenty. Warto zastanowić się, co może je uszczęśliwić i postawić na rękodzieło i wszelkiej maści prezenty handmade, które na pewno ją zaskoczą i wzruszą.

Jeżeli rękodzieło nie jest Waszą silną stroną nic strconego! My jesteśmy w tym specami i w naszej ofercie na pewno znajdziecie coś dla Waszej mamy, co na pewno ją zachwyci!

Piękne pudełko pełne najwyższej jakości cudowności: malowana ceramika,  kawa, herbata, czekolada, miód, krówki… To idealny prezent na Dzień Mamy! A najlepsze jest to, że wszystko możecie dowolnie kompletować i personalizować, tak żeby prezent na Dzień Matki był idealnie skrojony pod Waszą mamusię.

Wasza Mamusia nie przepada za słodyczami a pięknych kubków i filiżanek ma nadto? To może w takim razie zdecydujecie się na beauty zestaw do domowego SPA? Sprawdźcie sami – w naszej ofercie pięknych upominków na Dzień Matki mamy do wyboru do koloru!