Ciepły koral

Koralowy to bardzo wdzięczny kolor – jednak wybór na ślub nie jest taki oczywisty. Z kolorem tym nie można przesadzić – aby było subtelnie i z klasą, warto zadbać o parę detali w tym kolorze. Przygotowaliśmy na naszą sesję zdjęciową bardzo nowoczesne zaproszenia ślubne – zrobione z akrylu z dodatkiem koralowej akwareli. Kiedy takie zaproszenia wręczycie swoim gościom, na pewno ich zaskoczycie. Do kompletu powstały też winietki oraz menu – wykonane na akrylu.
Sesja zdjęciowa miała miejsce w zabytkowym wnętrzu Reduty Banku Polskiego w Warszawie – miejsce klimatyczne i industrialne, które daje wam dużo możliwości aranżacji – wszystko zależy od Waszego pomysłu.

My postawiliśmy na kremy, beże i wspomniany KORAL. Do tego przezroczystości z nutką stylu vintage (zobaczcie tylko na suknię)

Mam nadzieję, że Nasza wersja hitu2019 wg. PANTONE wam się spodoba.

NASZA EKIPA:

Foto Magdalena Kimak Weddings
kwiaty Kwiatów Kilka
organizacja Ślubny Nieporadnik
suknia Suknie ślubne – Joanna Niemiec atelier
miejsce Reduta Banku Polskiego
papeteria Decoris Wedding Collection
szpilki Vanda Novak
MUA Anna Stachniak – make up artist, hair stylist, beauty coach
bizuteria Pracownia Wedding Workshop – handmade accessories
słodkości Babie Lato
meble RENTDESIGN

[[ #slubiwesele  #slubneinspiracje #zaproszenia #zaproszenianaslub #eleganckiezaproszenia #sesjazdjeciowa #pomyslnawesele #oryginalnezaproszeniaslubne #slub2019 #pomyslnaslub #papeteriaslubna #zaproszeniaweselne #zaproszenieslubne #papeterianawesele #zestawzaproszeniewinietkazawieszka #pomyslnawesele #slubneinspiracje #przezroczystezaproszenia ]]